YouTube’un İlk İnteraktif Filminden Beklenen Fragman Geldi

1Kere

Dijital yayın devi Netflix’in geçtiğimiz yılın sonunda yayınladığı Black Mirror: Bandersnatch, streaming yayın piyasasına yepyeni bir soluk …

Dijital devi Netflix’in geçtiğimiz yılın sonunda yayınladığı Black Mirror: Bandersnatch, streaming piyasasına yepyeni bir soluk getirmişti. İnteraktif formatta olan film, izleyiciye hikayeyi yönlendirme fırsatı veriyordu.

Tüm alternatif sonlar ve yeniden yorumlanan sahneler eklendiğinde filmin süresi 5 saati geçiyor. Bandersnatch, kimileri tarafından sıkıcı bulunsa da, aslında gelecekteki dizi ve filmlerin yapısı hakkında ortaya oldukça çarpıcı bir perspektif koyuyor.

YouTube'un İlk İnteraktif Filminden Beklenen Fragman Geldi

Netflix’in ayak izlerini takip eden YouTube, ilk orijinal interaktif A Heist With Markiplier’ın fragmanını paylaştı. Soygun temalı aksiyon filminin başrolünde, filmin isminden de anlaşılacağı üzere gerçek adı Mark Edward Fischback olan Amerikalı YouTube fenomeni Markiplie oynuyor. 24.4 milyondan fazla abonesi olan isim, korku temalı hayatta kalma oyunlarıyla ilgili çektiği videolarla biliniyor. 

YouTube’un ilk orijinal interaktif filmi A Heist With Markiplie, izleyicileri 31 olası sonuca gebe olan kararlarla karşı karşıya bırakacak. 61 farklı videonun birleştirilmesiyle oluşturulan film, bu yönüyle Bandersnatch’ten oldukça farklı; ancak yine de bir göz atmaya değer.

30 Ekim’de yayınlanacak olan A Heist With Markiplie filminin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Kaynak : Webtekno

Bir önceki yazımız olan Hollywood, Türk Yönetmenin Ödülünü Kargoyla Gönderi başlıklı makalemizde Etti, Film ve hollywood hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

Next Post

Plak Kaydına Gizlenmiş 35 Yıllık Bilgisayar Programı

Plak kayıtları metin gizlemenin harika bir yolu olarak kullanılabiliyor ve birçok sanatçı, albümlerinde bilgi gizlemenin sınırlarını zorluyor ...
YouTube'un İlk İnteraktif Filminden Beklenen Fragman Geldi
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial