‘Yeni Salgın: YouTuber’ın 2. Bölümü Yayınlandı

1Kere

YouTube, son dönemin en popüler internet platformlarından biri. Genci yaşlısı her yaştan milyarlarca insan, günlerinin büyük bir bölümünü bu …

YouTube, son dönemin en popüler internet platformlarından biri. Genci yaşlısı her yaştan milyarlarca insan, günlerinin büyük bir bölümünü bu platformun başında videolar izleyerek geçiriyor. Bu videoların arasında faydalı olanları olsa da genel anlamda eğlence amaçlı içerikler izleniyor.

Ülkemizde de pek çok eğlence kanalı bulunuyor. Artık bir meslek hâline gelmiş olan ’lıktan oldukça ciddi gelirler de elde edilebiliyor. Hatta pek çok insan, ’ların yaptığı işlere oranla kazandıkları paraların oldukça yüksek olduğunu düşünüyor ancak her işte olduğu gibi bu işin arka planında da hesaba katılmayan şeyler bulunuyor.

Yeni bölümde ünlü YouTuber'lardan açıklamalar yer alıyor:

'Yeni Salgın: YouTuber'ın 2. Bölümü Yayınlandı

İşte 140Journos’un “Yeni Salgın: YouTuber” belgeselinin 2. bölümü de arka planda yatan bu zorlukları açığa çıkarıyor. Orkun Işıtmak, Enes Batur, Barış Özcan, Berkcan Güven gibi pek çok ismin konuşmalarından alınan kesitler, 140Journos’un kendine has dili ile harmanlanarak YouTuber olmanın iyi, kötü ve hatta saçma yönlerini ele alıyor.

boyunca YouTuber’lar; elde ettikleri kazançları, yaşadıkları zorlukları, işin arka planında olan vergileri ve devletin bu konudaki düşünceleri ve yaptırımları hakkında konuşuyorlar. YouTube Türkiye’den tanıdığımız pek çok ismin yanı sıra devlet büyüklerinin görüşlerinin ve açıklamalarının da yer aldığı izlenmeye değer. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan videoya geçelim.

“Yeni Salgın: YouTuber [Bölüm 2: Artı Stopaj Artı KDV]”

Kaynak : Webtekno

Bir önceki yazımız olan DNS-over-HTTPS, Çözdüğünden Daha Fazla Soruna Neden Oluyor başlıklı makalemizde Dns, Güvenli ve Http hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

Next Post

AMD’nin Yeni Radeon RX 5500 GPU’su 1080p’lik Oyunları Hedefliyor

AMD’nin Yeni Radeon RX 5500 GPU’su 1080p’lik Oyunları Hedefliyor Radeon RX 5500 söylentileri hakkında konuşmayı kesebiliriz, zira AMD'nin ...
'Yeni Salgın: YouTuber'ın 2. Bölümü Yayınlandı
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial