watchOS 6.0.1 güncellemesi geldi! Detaylar neler?

1Kere

iOS 13 güncellemesinin hemen ardından yayımlanan watchOS 6; Watch Series 3 ve Watch Series 4 modellerini güçlendirdi. Watch Series 1 ve Watch …

iOS 13 güncellemesinin hemen ardından yayımlanan ; Series 3 ve Watch Series 4 modellerini güçlendirdi. Watch Series 1 ve Watch Series 2 kullanıcıları için gelip gelmeyeceği henüz belli olmayan bu yazılımın bir üst versiyonu ortaya çıktı.

Apple watchOS 6.0.1 ile sorunlara çare oldu

Ana güncellemeler arasında yer almayan watchOS 6.0.1, ara bir güncelleme olarak kullanıcıların karşısına çıktı. watchOS 6 yazılımında bulunan 3 ufak hata, yeni değişiklik sayesinde ortadan kalktı. Peki, ortadan kaldırılan hatalar neler?

watchOS 6.0.1 güncellemesi geldi! Detaylar neler?

İlk etapta kullanıcılardan bilgi toplayan Apple, aldığı geri bildirimler eşliğinde yazılımsal performans konusunda çeşitli iyileştirmeler yaptığını açıkladı. Söz konusu iyileştirmeler, performans optimizasyonu ile güvenlik güncellemelerinin yanı sıra performans gelişimini de sağlıyor.

watchOS 6.0.1 güncellemesi vasıtasıyla düzeltilen hatalar şu şekilde:

— Mickey Mouse ve Minnie Mouse ikilisinin bulunduğu saat sisteminin saati söylememe sorunu çözüldü.

—  Takvimin etkinlikleri göstermeme durumu düzeltildi.

— Ekran ayarlarında veri kaybının yaşanmasına neden olan bir hata silindi.

watchOS 6.0.1 güncellemesi geldi! Detaylar neler?

watchOS 6.0.1 nasıl yüklenir?

Eğer kablosuz bir ağ desteği ile internete bağlanan bir Apple model akıllı saate sahip iseniz şu yolu izlemeniz yeterli: “Ayarlar” –> “Genel” –> güncellemesi.

Bunu gerçekleştirmenin bir diğer yolu daha var. iPhone model cihazınızdan Apple Watch isimli uygulamayı açın ve şu yolu takip edin: Saatim –> Genel –> Yazılım güncellemesi.

Kaynak : Shiftdelete

Bir önceki yazımız olan iOS 13.1.1 güncellemesi yayınlandı! İşte yenilikler başlıklı makalemizde güncelleme, İos 13 ve iPad hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

Next Post

AMD Ryzen Pro 3000 serisi işlemciler tanıtıldı!

Geçtiğimiz günlerde AMD, E3 2019’da tanıttığı 16 çekirdekli Ryzen 3950X işlemcisinin piyasaya çıkış tarihini erteleme kararı almıştı. Bugün ise ...
watchOS 6.0.1 güncellemesi geldi! Detaylar neler?
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial