Ubisoft, Ghost Recon Breakpoint başarısız olduğunu kabul etti

1Kere

Geçtiğimiz Perşembe günü Ubisoft’un düzenlediği yatırımcı içtimasında firmanın gelecek girişimleri hakkında açıklamalar yapıldı. Watch Dogs …

Geçtiğimiz Perşembe günü Ubisoft‘un düzenlediği yatırımcı içtimasında firmanın gelecek girişimleri hakkında açıklamalar yapıldı. Watch Dogs Legion, Gods & Monsters ve Rainbow Six Quarantine oyunlarının ertelendiğini duyuran Ubisoft, bunun yanında bu sene çıkan Division 2 ve Ghost Recon Breakpoint hakkında da açıklamalar yaptı. Spesifik olarak oyunların ismini vermese de, oyunlarının geliştirme sürecinde cürüm olduğunu söyleyen firmanın CEO’su Yves Guillemot, topluluklarının bu şekil kabul etmediğine dikkat çekti. Yaptıkları günahın farkında olduklarını belirten Guillemot’un Breakpoint’ten sonra bu türlü bir açıklama yapması, oyunun başarısız olduğunu gösteriyor.

Ubisoft, Ghost Recon Breakpoint başarısız olduğunu kabul etti

Çıktığı hafta indirime giren Breakpoint‘in akıbetinin ne olacağını merak ediyoruz. Büyük reklam kampanyalarıyla piyasaya çıkan oyunun akabinde Ubisoft, yeni Far Cry‘ın da geliştirme aşamasında olduğunu açıklamıştı. Sizce Ubisoft, bu jenerasyonda sergilediği tavrını bir sonraki jenerasyonda da sergileyebilecek mi? Daima birlikte göreceğiz. Son olarak firmanın üzerinde çalıştığı Beyond Good and Evil 2‘nin ne durumda olduğu da epeyce merak ediliyor. Umarız Ubisoft, gelecek oyunlarında topluluğunu mutlu edecek işler ortaya koyabilir.

Menşe : Merlinin Kazanı

Bir önceki yazımız olan Steam Fiyatı 61 TL Olan Oyun, Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

Next Post

'Golden Joystick Awards' Etkinliği Oylaması Başladı

2019 yılının sona yaklaşmasıyla birlikte oyunseverler, gözlerini kısa bir süre sonra düzenlenecek olan "Golden Joystick Awards" etkinliğine ...
Ubisoft, Ghost Recon Breakpoint başarısız olduğunu kabul etti
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial