Twitch Studio kapalı beta duyuruldu

1Kere

Kapalı Beta sizlerle!

dünyasının dev isimlerinden , kendi yayın programını çıkarmaya hazırlanıyor. Yayın platformlarında yayıncılık yapan kullanıcıların genellikle tercih ettiği OBS gibi yazılımlar bulunuyor. Twitch, OBS programındaki eksiklikleri ön görmüş olmalı ki OBS’e rakip olarak Twitch Studio’yu duyurdu.

Twitch Studio kapalı beta duyuruldu
sizlerle!

Yayıncılar şimdiye kadar OBS ve diğer üçüncü parti yazılımları kullanmak zorunda kalıyordu. OBS’nin bir çok ufak tefek ayarları, yayıncılığa yeni başlayanları çileden çıkartıyordu.

Twitch’in ilk masaüstü yayın uygulaması, şimdilik kapalı beta olarak yayınlandı. Twtich Studio’nun rakip olacağı uygulamalardan bazıları ; OBS,Streamlabs OBS ve xSplit gibi yaygın uygulamalar.

Twtich Studio nasıl ayarlanır ?

Twitch Studio tasarlanma amacı, insanların zahmetsiz ve ayarlar için fazla uğraşmadan yayın hayatına başlaması için yapılmış bir uygulama. Söylentilere göre mikrofon ve kameranızı ayarladıktan sonra canlı yayın hayatına “Merhaba” diyebileceksiniz.

Twitch Studio kapalı beta duyuruldu
Kamera ayarındaki filtre gerçekten güzel görünüyor.
Twitch Studio kapalı beta duyuruldu
Yayınlarınıza özel tasarım konseptleri sunuyor.
Twitch Studio kapalı beta duyuruldu
Yayındaki bildirim panellerini, istediğiniz şekilde özelliştirebilirsiniz.

Twitch Studio Kapalı Beta nasıl kayıt olunur

Twitch Studio kapalı beta uygulamasına katılmak için bu bağlatıyı takip edebilirsiniz. Kayıt olduktan sonra gözünüz e-mail’inizde olsun her an kapalı betaya kabul edilebilirsiniz.

Not : Kapalı beta olduğunu hatırlatmamızda fayda var. Bir çok hata ile karşılabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Steam'de 16TL olan oyun, kısa süreliğine ücretsiz oldu! başlıklı makalemizde indie gala, myrne : the quest ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

Next Post

Kısa süreliğine ücretsiz olan iOS uygulamaları

Kısa süreliğine AppStore‘ da ücretsiz olan 6 adet uygulamayı sizler için listeliyoruz. Toplam değeri 44 TL olan bu ücretsiz iOS uygulamaları şu şekilde ; Bu içerikte neler var? 1. Cubesc: Dream of Mira2. Filter Candy3. Twister Game Spinner4. TimeShutter – Daily Selfies5. Gravity Orange 26. Looming for HomeKit 1. Cubesc: […]
Twitch Studio kapalı beta duyuruldu
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial