The Last of Us 2 Türkçe Dublaj İle Geliyor

1Kere

Bildiğiniz üzere Sony, State of Play etkinliği ile beraber bir süredir gündemde olan oyunu olan The Last Of Us 2’nin 21 Şubat’ta piyasaya …

Bildiğiniz üzere Sony, State of Play etkinliği ile beraber bir süredir gündemde olan olan Last Of Us 2’nin 21 Şubat’ta piyasaya sürüleceğini müjdeledi. Yapılan bu resmi duyurunun hemen ardından PlayStation Türkiye’den de önemli bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada ise The Last of Us 2‘nin Türkçe dublaj ve altyazı desteğine ev sahipliği yapacağı belirtildi.

PlayStation Türkiye tarafınca yapılan açıklamayla beraber PlayStation 4′e özel olarak piyasaya sürülecek olan bu aynı zamana tamamen Türkçe olarak piyasaya sürülecek. 2013 yılında PlayStation 3‘e özel olarak piyasaya sürülen ve satış rakamlarıyla rekor kıran oyunun devamı niteliğinde olan bu yapım şimdiden ülkemizdeki kullanıcılar tarafından oldukça merak ediliyor. Son olarak, PlayStation Türkiye tarafından yayınlanan fragmanı  hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Last of Us Part II Çıkış tarihi ise 21 Şubat 2020 olarak duyuruldu.

Bir önceki yazımız olan PlayStation Plus Ekim 2019 Ücretsiz Oyunları Açıklandı başlıklı makalemizde Ekim, playstation ve The hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

Next Post

Borderlands 3 Satışları 5 Günde 5 Milyonu Gördü

2K Games tarafından 13 Eylül tarihinde piyasaya sürülen Borderlands 3 satışları ile yüzleri güldürdü. İlk haftasında etkileyici satış performansı ...
The Last of Us 2 Türkçe Dublaj İle Geliyor
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial