Surface Duo, ‘Çok Üst Düzey’ Bir Kameraya Sahip Olacak

1Kere

Microsoft’un ürün yöneticisi Panos Panay, Almanya’nın Berlin kentinde bir konferansa katıldı. Konferansta konuşan Panay, Surface Duo’nun çok üst …

’un ürün yöneticisi Panos Panay, Almanya’nın Berlin kentinde bir konferansa katıldı. Konferansta konuşan Panay, ’nun çok üst seviye bir kameraya sahip olacağını dile getirdi.

Microsoft, Surface Duo’yu 2019’un sonbahar aylarında yaptığı Surface etkinliğinde tanıtmıştı. Android işletim sistemine sahip olan çift ekranlı olacak. Surface Duo hakkında 2020'nin yaz aylarında çıkacağı dışında çok detay bilinmese de gelin bilinenlere birlikte göz atalım.

Surface Duo'yadair tüm bilinenler:

Surface Duo, 'Çok Üst Düzey' Bir Kameraya Sahip Olacak

Surface Duo’nun donanım özelliklerine dair çok fazla şey bilinmiyor. Cihaza dair bilinen tek şey, yan yana konumlandırılmış 5,6 inçlik iki ekrana sahip olması ve bu ekranların katlanmamış hâliyle 8,3 inçlik bir boyuta ulaşması. Microsoft’un bu akıllı telefon girişimine dair şu an bildiğimiz şeyler, ekran boyutu ve çok üst seviye bir kameraya sahip olacak olması.

Teknoloji devi Microsoft’un akıllı telefon pazarına giriş çabalarından bir yenisi olan Surface Duo, 2020’nin sonlarına doğru raflardaki yerini alacak. Şirketin üst düzey kamerasının 2020 model iPhone, Samsung gibi cihazlarla başa çıkıp çıkamayacağını ise zaman gösterecek.

Peki sizin Microsoft’un yeni akıllı telefon denemesi Surface Duo’dan beklentileriniz neler? Sizce akıllı telefon pazarında ağır topların arasına Microsoft da girebilir mi? Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Webtekno

Bir önceki yazımız olan Razer'ın Yeni Keypadi Tartarus Pro Satışa Çıktı başlıklı makalemizde Tuş hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

Next Post

Dijital Yayın Platformu HBO Max İle İlgili Tüm Bilinenler

Hâlihazırda 5 adet dijital yayın platformu bulunan AT&T, Netflix gibi dijital yayın platformlarına rakip olacak yeni yayın platformu HBO Max&#39 ...
Surface Duo, 'Çok Üst Düzey' Bir Kameraya Sahip Olacak
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial