Sıfır Çerçeveli Samsung QLED TV’ler CES 2020’de Tanıtılacak

1Kere

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un, 2 Ekim tarihinde 'Zero Bezel' adında yeni bir markayı Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi’ne …

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un, 2 Ekim tarihinde 'Zero Bezel' adında yeni bir markayı Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi’ne (EUIPO) tescil ettirdiği ortaya çıktı. Adından da anlaşılacağı üzere şirketin yeni Smart TV’leri, tıpkı son dönemde pek çok akıllı modelinde gördüğümüz gibi çerçevesiz ekran tasarıma sahip olacak. 

Halihazırda Samsung’un QLED TV’leri oldukça ince çerçevelerle geliyor; ancak Güney Koreli şirketin yeni markası, tasarım anlamında çok daha iddialı televizyonlar göreceğimize işaret ediyor.

Sıfır Çerçeveli Samsung QLED TV'ler CES 2020'de Tanıtılacak

Bununla birlikte Samsung’un yaptığı ticari marka başvurusuna bakıldığında, ‘Zero Bezel’ markasının yalnızca Smart TV'ler ile sınırlı olmayacağı ve QLED monitörleri de dahil olmak üzere geniş bir cihaz yelpazesini içerebileceği görülüyor. Şu anda 32:9 ultra geniş en boy oranına sahip 49 inçlik bir QLED monitörü sunan Samsung, bu segmentteki cihaz porföyünü artırmayı planlıyor.

Samsung’u tasarım açısından bir adım öne taşıyacak olan Zero Bezel serisi, 7 Ocak 2020 – 10 Ocak 2020 tarihleri ​​arasında ABD’nin Las Vegas şehrinde gerçekleşecek olan Tüketici Elektroniği Fuarı'nda (CES) 2020 tanıtılacak.

Kaynak : Webtekno

Bir önceki yazımız olan Intel Xe’nin Çıkış Tarihi ile İlgili Gizemli Tweet başlıklı makalemizde Grafik Kartı, Intel Xe ve Tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

Next Post

AMD'nin Orta Sınıf Yeni Ekran Kartı Radeon RX 5500 Duyuruldu

Son dönemlerde yıldızı iyiden iyiye parlayan AMD, hem işlemci hem de ekran kartı konusunda pek çok oyunsever tarafından tercih ediliyor. Şimdi ...
Sıfır Çerçeveli Samsung QLED TV'ler CES 2020'de Tanıtılacak
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial