Rainbow Six Siege Bir Hafta Boyunca Ücretsiz Olacak

1Kere

Rainbow Six Siege Ücretsiz Rainbow Six Siege’de imha ve donanım sanatında ustalaşın. Her an içinde yoğun yakın dövüşler, yüksek ölümcüllik …

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege Bir Hafta Boyunca Ücretsiz Olacak

Rainbow Six Siege’de imha ve donanım sanatında ustalaşın. Her an içinde yoğun yakın dövüşler, yüksek ölümcüllik, taktik karar verme, takım ve patlayıcı eylemlerle karşı karşıya kalın. Geçmiş Tom Clancy’s Rainbow Six oyunlarının zengin mirasından doğan yeni şiddetli çatışma ve uzmanlık stratejisinin yeni bir dönemini yaşayın.

Rainbow Six Siege, 28 Ağustos’tan başlayarak ve 9 Eylül’de sona erecek bir hafta boyunca ücretsiz deneme şansı sunacak. Bu süre zarfında, 20 eski operatöre erişebileceksiniz ve oyunu almayı seçerseniz, dönem boyunca kazanılan tüm ilerlemeler eklenecektir. Ubisoft’a göre, Deluxe, Gold ve Ultimate versiyonlarında yüzde 70 olacak.

Ücretsiz hafta sonu, Eylül ayında gelecek olan bir sonraki genişleme Operation Ember Rise’dan hemen önce sona erecek. Bu şu anda test sunucularında aktif.

Kaynak: 

Bir önceki yazımız olan Hunt Showdown Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

Next Post

Ryse Son of Rome Sistem Gereksinimleri

Ryse Son of Rome Ryse Son of Rome, Crytek tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından yayınlanan üçüncü şahıs aksiyon-macera hack ...
Rainbow Six Siege Bir Hafta Boyunca Ücretsiz Olacak
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial