PUBG MSVCP140.dll Hatası Çözümü

1Kere

PUBG ya da PUBG Lite oyununa girmeden MSVCP140.dll dosyası bulunamıyor ya da eksik hatası alıyorsanız çözümünüz burada mevcut. Hevesle indirmiş …

PUBG MSVCP140.dll Hatası Çözümü

PUBG ya da PUBG Lite oyununa girmeden MSVCP140.dll dosyası bulunamıyor ya da eksik hatası alıyorsanız çözümünüz burada mevcut. Hevesle indirmiş olduğunuz PUBG oyununa daha giremeden “We Cannot find ‘MSVCP140.dll’. Please, re install a this application” adlı hata mesajını alıyorsanız merak etmeyin. PUB Lite oyununa sorunsuzca girip keyifle oynamak için yapmanız gerekenler bu yazımda mevcut.

Tencent’in çapında en çok oynanan çevrim içi hayatta kalma temelli battle royale PUBG oyunun düşük gereksinimli özel sürümü PUBG Lite geçtiğimiz aylarda Türkiye’deki oyuncular için de açıldı. Uzun süredir oyunun beta sürecinin sonlanmasını bekleyen Türkiye PUBG kullanıcıları için sevindirici haber nihayet geldi ve tüm dünyaya eş zamanlı olarak açıldı. Ancak, şu anda çok fazla kişi PUBG Lite’ı oynamıyor. Sorunsuzca inen , açılış ekranına gelmeden belirli hatalar veriyor. An itibarıyla pek çok PUBG Lite oyuncusu “Cannot find ‘MSVCP140.dll’. Please, re install a this application” adlı bu tuhaf hatasına karşı çözüm yolu aramaya çalışıyorlar. PUBG Lite ve PUBG oyununda meydana çıkan bu sorunun çözümü aslında aslında bir hayli basit.

PUBG Lite & PUBG MSVCP140.dll Hatasının Çözümü Nedir?

PUBG ve PUBG Lite adlı çalıştırdığınızda karşınıza “MSVCP140.dll adlı dosya bulunamıyor. Lütfen PUBG Lite’ı yeniden yükleyin.” türden hatalar meydana geliyorsa, tek yapmanız gereken, ’un orijinal sitesinden “Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015”i bilgisayarınıza yüklemek. Bazı uygulama ve oyunları çalıştırmak için bu dosyaya ihtiyaç duyulabilir. Visual Studio adlı programımızı yükledikten sonra ek bir şey yapmamız gerekmiyor iyi dilerim.

Kaynak: 

Bir önceki yazımız olan For Honor ücretsiz oldu! başlıklı makalemizde for honor, free game ve ubisoft hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

Next Post

Bir Hafta Boyunca The Elder Scrolls Online Ücretsiz

The Elder Scrolls Online Ücretsiz 27 Ağustos'tan itibaren The Elder Scrolls Online, 3 Eylül Salı gününe kadar oynaması ücretsiz. Xbox One'da ...
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial