Nioh 2 için yeni oynanış görüntüsü geldi

1Kere

Souls oyunlarına benzerliğiyle dikkatleri üzerine çeken ve önemli mealde hoş bir Souls gibisi oyun olan Nioh, yakaladığı muvaffakiyetten sonra …

Souls oyunlarına benzerliğiyle dikkatleri üzerine çeken ve önemli mealde hoş bir Souls gibisi olan Nioh, yakaladığı muvaffakiyetten sonra yeni oyununu duyurmuştu. Geçtiğimiz devirlerde duyurulan ile bir arada seri haline gelen oyun markası, büyük bir oyuncu kesiti tarafından bekleniyor. Artık ise için yeni bir oynanış görüntüsü yayınlandı. Oyunun Kasha isimli kısım sonu canavarıyla yapılan dövüşüne odaklanan görüntüsü aksiyonu ön planda tutmuş. Grafiksel olarak geliştirilen Nioh 2, birinci oyuna nazaran daha süratli bir oynanışa sahip durumda. Souls serisine nazaran daha güçlükle olan Nioh serisi, 2. oyununda da bu şeklini koruyacaktır. Japon temasını işleyen oyun yeniden Team Ninja tarafından geliştiriliyor. 24 Mayıs 2019 tarihinde beta olarak çıkacağı açıklanan Nioh 2, yalnızca PS4 platformunda oynanabilir olacak.

Nioh 2 için yeni oynanış medyası geldi

Önümüzdeki yıl betası düzenlenen oyun için iştirakçilerin geri dönüşlerine nazaran Nioh 2’yi şekillendirdiğini belirten Team Ninja, seride yenilik yapmak istediğini belirtmişti. Oyun için net bir çıkış tarihi açıklamayan geliştiriciler, bakalım bekleyenleri mutlu edecek mi?

Menşe : Merlinin Kazanı

Bir önceki yazımız olan Call of Duty: Asrî Warfare'ın inceleme notları yayınlandı başlıklı makalemizde Game hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

Next Post

Narcos: Rise of the Cartels'in çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri zahir oldu

Bu yılın birinci aylarında duyurulan ve Narcos dizisini temel alan Narcos: Rise of the Cartels'in çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri malûm ...
Nioh 2 için yeni oynanış görüntüsü geldi
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial