Netflix’in Yeni Filmi Yer Çekimsiz Adam’dan İlk Fragman

1Kere

190’dan fazla ülkede 151 milyondan fazla ücretli aboneye ev sahipliği yapan Netflix, kütüphanesini doldurmaya devam ediyor. ABD’li dijital yayın …

190’dan fazla ülkede 151 milyondan fazla ücretli aboneye ev sahipliği yapan Netflix, kütüphanesini doldurmaya devam ediyor. ABD’li dijital platformunun kullanıcılara sunacağı yeni orijinal filmi, “ Man Without Gravity” ya da Türkçe ismiyle “Yer Çekimsiz Adam” olacak.

İtalyan sinemacı Marco Bonfanti tarafından yazılıp yönetilen , fırtınalı bir gecede, küçük bir kasabanın hastanesinde doğan ve yer çekimine meydan okuyan Oscar adındaki bir bebeğin hikayesini anlatıyor. Yıllarca dünyanın meraklı gözlerinden saklanan Oscar, bir gün ortaya çıkar ve gezegenin en popüler insanı haline dönüşür. 

Netflix'in Yeni Filmi Yer Çekimsiz Adam'dan İlk Fragman

İtalya, Belçika ve Fransa ortak yapımı olan “Yer Çekimsiz Adam”, yalnızca 4 milyon euro bütçeyle çekildi. Bugün itibarıyla ilk fragmanı yayınlanan film, konusu itibarıyla Netflix’in en ilginç orijinal içeriklerinden bir tanesi olmaya aday.

Yer Çekimsiz Adam’ın başrollerinde Elio Germano (Oscar), Michela Cescon (Natalia), Elena Cotta (Alina) ve Silvia D'Amico (Agata) bulunuyor. 2013 yılında Slamdance Film Festivali dahil pek çok uluslararası festivalde gösterilen belgesel filmi The Last Shepherd ile büyük beğeni toplayan Marco Bonfanti’nin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği Yer Çekimsiz Adam, 1 Kasım tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

Yer Çekimsiz Adam filminin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

En Güncel Haberler
 1. Türkiye’de Yılın En Çok Satan Otomobil Markaları Açıklandı

 2. Periscope Canlı Yayınlarında Yaşanan 8 Skandal Olay

 3. Google Chrome’a RAM Tüketimini Ciddi Anlamda Etkileyecek Bir Özel…

 4. Marvel, She-Hulk Karakteri İçin Liv Tyler’ı Düşünüyor

 5. Japonya’yı Vuran Tayfun Sonrası Ortaya Çıkan, Kıyamet Filmlerini…

 6. Model Birleşmiş Milletler Simülasyonu 31 Ekim’de Ankara HBVU’da

 7. Türk Bilim İnsanları, Türkiye’de İki Yeni Canlı Türü Keşfettiler

 8. Telefonunuzdaki Sensörler, Tüm Verilerinizin Ortaya Çıkmasına Ned…

 9. Dünyanın Gücünü Hidrojenden Alan İlk Süper Yatı: Müthiş Tasarımıy…

 10. Robert Downey Jr.’ın Başrolünde Olduğu ‘Dr. Dolittle’dan İlk Frag…

Kaynak : Webtekno

Bir önceki yazımız olan Marvel, She-Hulk Karakteri İçin Liv Tyler’ı Düşünüyor başlıklı makalemizde Kara, She-Hulk ve yayın hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

Next Post

2048 Benzeri Oynadıkça Beyin Yakan 15 Mobil Oyun

2014 yılında Flappy Bird’ün yavaş yavaş popüleritesini kaybetmesiyle hayatımıza 2048 adında saç baş yolduran cinsten bir yapboz oyunu girdi ...
Netflix'in Yeni Filmi Yer Çekimsiz Adam'dan İlk Fragman
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial