Netflix, Yeni Filmi The King’in Final Fragmanını Yayınladı

1Kere

Dijital yayın devi Netflix, kütüphanesindeki içeriklerle izleyicilerden büyük bir takdir topluyor; ancak aynı şeyi orijinal filmler için söylemek …

Dijital devi Netflix, kütüphanesindeki içeriklerle izleyicilerden büyük bir takdir topluyor; ancak aynı şeyi orijinal filmler için söylemek bir hayli zor. Zira platformdaki çoğu -bazı istisnalar dışında- vasatı aşamıyor.  Fakat kısa bir zaman sonra yayınlanacak olan King, orijinal Netflix filmleriyle ilgili kafanızda oluşan algıları yıkabilir.

Bazı çekim açıları ve epik havasıyla ’nun ikonik dizisi Game of Thrones’tan esintiler taşıyan film, kraliyete sırtını dönmüş isteksiz bir varis olan Prens Hal’un hikayesini anlatıyor.

Netflix, Yeni Filmi The King'in Final Fragmanını Yayınladı

Zalim babası IV. Henry’nin ölmesinin ardından taç giyen ve V. Henry ünvanını alan prens, daha önce kaçmaya çalıştığı hayatı kucaklamak zorunda kalır. Babasının geride bıraktığı savaşla yüzleşecek olan V. Henry, sarayın hem içinden hem de dışından düşmanlarla karşı karşıyadır. 

The King’in yönetmen koltuğunda oturan David Michôd, senaryoyu Joel Edgerton ile birlikte kaleme aldı. Timothée Chalamet, Robert Pattinson ve Joel Edgerton gibi başarılı isimleri bir araya getiren film, 1 Kasım tarihinde Netflix’te yayınlanacak. 

The King filminin final fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Kaynak : Webtekno

Bir önceki yazımız olan YouTube'un İlk İnteraktif Filminden Beklenen Fragman Geldi başlıklı makalemizde Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

Next Post

YouTube, Queen Grubunun Efsanevi Şarkılarına Klip Hazırladı

YouTube, Queen'in efsanevi şarkılarından "Bohemian Rhapsody"nin 1 milyar görüntülemeye ulaşan 90'lı yıllar öncesinden ilk şarkı olmasını ...
Netflix, Yeni Filmi The King'in Final Fragmanını Yayınladı
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial