Netflix, The Witcher’dan Yeni Görseller Paylaştı

1Kere

Netflix, çok kısa bir süre içerisinde Game of Thrones alternatifi yapımının ilk fragmanını paylaşacak. Paylaşılacak olan bu fragmanla birlikte …

Netflix, çok kısa bir süre içerisinde Game of Thrones alternatifi yapımının ilk fragmanını paylaşacak. Paylaşılacak olan bu fragmanla birlikte The Witcher’ın da ne zaman hayatına başlayacağını öğreneceğiz. Şirket, şu ana kadar oldukça kısa bir video paylaştı ki bunu diziyi anlayabileceğimiz bir fragman olarak görmek yanlış olur. Fragmanın önümüzdeki hafta içerisinde Netflix’in de sahne alacağı Lucca Çizgi Roman Festivali'nde paylaşılması bekleniyor. Ayrıca etkinlik öncesinde dizinin yapımında bulunan isimlerden diziyle ilgili bazı bilgilerin de öğrenilebileceği düşünülüyor. 

Netflix, The Witcher’dan bu fantastik dünyayla ilgili ufak detaylar içeren birkaç görseli ve kamera arkası çekimlerini resmi hesabından paylaştı. Paylaşılan fotoğraflarda Geralt, Yennifer, Ciri gibi ana karakterlerin yanı sıra canavarlar da yer alıyor. Netflix tarafından paylaşılan görsellere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

The Witcher'dan gelen yeni görseller:

Netflix, The Witcher'dan Yeni Görseller Paylaştı

Netflix, The Witcher'dan Yeni Görseller Paylaştı  Netflix, The Witcher'dan Yeni Görseller Paylaştı  Netflix, The Witcher'dan Yeni Görseller Paylaştı  Netflix, The Witcher'dan Yeni Görseller Paylaştı  Netflix, The Witcher'dan Yeni Görseller Paylaştı  Netflix, The Witcher'dan Yeni Görseller Paylaştı  Netflix, The Witcher'dan Yeni Görseller Paylaştı

Peki sizin The Witcher’dan beklentileriniz neler? Sizce The Witcher, yeni Game of Thrones olabilir mi? Milyonlarca izleyicisini peşinden sürükleyebilir mi? Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Webtekno

Bir önceki yazımız olan Bir Marvel Dizisi Daha İptal Edildi başlıklı makalemizde dizi, İptal ve Marvel hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial