La Casa de Papel’e yeni katılan karakterlerin şehir isimleri belli oldu

1Kere

yapımı olan popüler dizi üçüncü sezonun hangi tarihlerde yayınlanacağı ve ekibe katılan karakterlerin hangi şehir isimlerini alacağı belli oldu.

La Casa de Papel'e yeni katılan karakterlerin şehir isimleri belli oldu

La Casa de Papel yayın hayatına İspanyol yerel dizisi olarak başlayan anca Netflix ’in yayın haklarını almasıyla tüm dünyaca ses getiren bir haline geldi. Üçüncü sezonda ekibimize dört yeni kişinin katılmasıyla genişlemiş oluyor. İlk iki sezondan tahmin edebileceğiniz üzere yeni katılan kişiler insan ismi ile değil, şehir isimleriyle anılacaklar.

Ekibe yeni katılacak isimlerden birisi; daha önceki sezonlarda polis olarak görmüş olduğumuz Raquel Murillo olacak. Itziar Ituno’nun canlandıracağı karakterin şehir ismi ise Portekiz’in başkenti olan “” olacak.

Diziye yeni katılacak olan;

Rodrigo de la Serna : Palermo

Luka Peros :

Hovik Keuchkerian : Bogota isimleriyle hikayeye dahil olacaklar.


Peki eski kadroda kimler vardı sizler için onları da hatırlatmakta fayda var.

Alvaro Morte – El

Ursula Corbero – Tokyo

Miguel Herrán –

Pedro Alonso – Berlin

Darko Peric –

Jaime Lorente –

Esther Acebo –

Alba Flores –


Fragmanı izlemek isteyenler için şöyle ufak bir hatırlatma daha yapalım :

Kaynak: 
https://tr.sputniknews.com/yasam/201907111039635594-la-casa-de-papelin-yeni-sezonu-basliyor-ekibe-kimler-katildi-hangi-sehir-isimlerini-aldilar/

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones yazarı George R.R Martin ‘ in Chernobyl dizisi hakkındaki düşünceleri başlıklı makalemizde chernobyl, dizi ve drama hakkında bilgiler verilmektedir.

la casa de papel 3.sezon

üçüncü sezonda ekibe yeni katılan karakterlerin şehir isimleri

Bir Cevap Yazın

Next Post

Merkez Bankasından kripto para hamlesi

Türkiye kripto para (dijital para birimi) sektöründe önemli bir adım atmaya hazırlanıyor. 2019-2023 yıllarını kapsayacak olan 11.Kalkınma planında mali piyasaları kapsayan hedeflerin yanı sıra , merkez bankasının Blockchain alt yapısı ile bir dijital para sistemini gündemine alması, büyük bir heyecan oluşturdu. NTV ‘ de yayınlanan habere göre , yeni kalkınma […]
La Casa de Papel'e yeni katılan karakterlerin şehir isimleri belli oldu
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial