Formlu Şukullu Nick Oluşturabileceğiniz 9 İnternet Sitesi

1Kere

Her internet kullanıcısının kesinlikle yolu kesişmiştir formlu nick kullanmakla. Mahsusen oynadığımız çevrimiçi oyunlarda olsun, internet …

Her internet kullanıcısının kesinlikle yolu kesişmiştir formlu nick kullanmakla. Mahsusen oynadığımız çevrimiçi oyunlarda olsun, internet ortamında kullandığımız forumlar, siteler olsun illa ki bir konumlarda halli nick kullanmışızdır.

Bilhassa Knight Online, Metin 2 ve Silkroad Online oyuncularının çok güzel bildiği halli şukullu nickler, derhal acilen her vakit önümüze çıkıyordu ki bir nick sonuna yahut başına TR koyuluyordu. Bir de Ayça_22 vardı, bizi her açtığı oturumla düzmece bildirim yağmuruna tutan. Ayça’nın nicki bile formlu idi. Halli nick olur da harfler büyük küçük yazılmaz mı?

Günümüzde artık o eski tıpkı heyecanı vermese de taraflarına toplumsal medya siteleri, Battle Royale ve büyük forumlar geldi. Yani internette çabucak hemen her şey değişti lakin formlu nick tasarrufu internet devrimine baş tutmuş biçimde ömrünü sürdürmeye devam ediyor.

Sekillinickyazma.org:

Formlu Şukullu Nick Oluşturabileceğiniz 9 İnternet Sitesi

Formlu nick yazma sitelerinden en çok kullanılan olan sekillinickyazma.org , internet kullanıcılarına yüzlerce formlu şukullu nick alternatifleri sunuyor. Içtimaî medya siteleri, ve çevrimiçi ve mobil oyunlar dahil birçok platformda kullanabileceğimiz biçimli nicklerimizi bu adresten kolaylıkla bulabiliriz.

 Her gün binlerce insanın ziyaret ettiği en bol formlu nick alternatifi sunan sitelerden birisi olarak ediliyor. sitesi üzerinden nick pratiği sunan siteler arasından en tanınan olan sekillinickyazma.org sitesi, bu bölümdeki sitelerden evvel kurulan siteler arasında taraf alıyor.

Münhasıran halli nick sembolleri de çıkınca piyasaya artık nickler bambaşka boyutlara ulaşmış durumda. Çünkü şu anda internette onlarca açılmış nick yazma sitesi var. Bu siteler sayesinde internet kullanıcıları en hoş nickleri yazmaya çalışıyorlar.

Sekilliharfler.com:

Formlu Şukullu Nick Oluşturabileceğiniz 9 İnternet Sitesi

Formlu nick yazma siteleri arasından bir gayrı en çok tercih edilen site ise sekilliharfler.com sitesi. Velev sekillinickyazma.org sitesinden bile daha çok tercih ediliyor desek yanıdır. Bunun sebebi ise piyasadaki vesair nick değiştirme sitelerine nazaran sekilliharfler.com sitesi, kullanıcılarına tam 20’den ziyade fontta nick oluşturmasına müsaade veriyor.

Yani site 20 fonttan harfler karıştırarak nick oluşturmanızı sağlıyor. Diyelim ki nickimiz Webtekno olacak. Yekunda 8 harften oluşan nickimizi 20’den çokça fontla karıştırarak yazabiliyor ve dilediğimiz bölgede kullanabiliyoruz. 

Ayrıyeten semboller, emojiler ve formlu süsler seçenekleriyle de kullanıcılarına nick oluşturma imkanı tanıyan sitenin kolay tasarrufu da tekrar tercih edilmesi için bir diğer sebep. Sitede cinsiyet işaretlerinden, astrolojik sembollere, satran sembollerinden bütün emojilere kadar her türlü içerik var.

Sekillinick.net:

Formlu Şukullu Nick Oluşturabileceğiniz 9 İnternet Sitesi

Formlu nick yazma siteleri arasından bir adım öne çıkan sekillinick.net sitesi, hem kullanıcılarına tanınan nick tavsiyeleri veriyor hem de veritabanındaki hazır sembollelleri kullanıcılarının tasarrufuna sunuyor. Birbirinden farklı ve hoş yüzlerce sembol, simge ve harf barındıran sitenin günlük kullanıcısı da bir oldukça ziyade.

Eguzelsozler.com:

Formlu Şukullu Nick Oluşturabileceğiniz 9 İnternet Sitesi

Listemisin üçüncü sırasında mahal alan eguzelsozler.com sitesi, her ne kadar aşk şiirleri, sevgiliye hitaplar, ayrılık bildirileri, yıldönümü iletileri, damar kelamlar üzere metinler paylaşan bir blog olarak gözükse de ekstra olarak kullanıcılarına sunduğu halli nick yazma aracısı, son radde kullanışlı. 15’den ziyade farklı desteği sunan site, kullanıcılarının kullandığı nicklerini olabilecek en hoş hale sokmayı başarıyor.

Yalnızca form nickler için değil, romantik, mealli ve şık iletilerin da yayınlandığı sitedeki lafları alıp Instagram hesabınızda yahut WhatsApp’ınızda stori olarak paylaşabilir, o’na bir ileti göndermiş olabilirsiniz.

Messletters.com:

Formlu Şukullu Nick Oluşturabileceğiniz 9 İnternet Sitesi

Yabancı bir sitenin Türkçe versiyonu olan messletters.com/tr sitesi kullanıcılarının halli nick muhtaçlığını ziyadesiyle karşılıyor. Kalpli malpli, biçimli şukullu nick yapılmasına sağlayan ve inanılmaz raddede büyük veritabanına sahip şahsi bir aracıya sahip olan messletters.com, formlu şukullu nick yazma hizmeti sunan siteler arasında çeşit bolluğundan ötürü sık sık tercih ediliyor.

Sekillinickleryazma.com:

Formlu Şukullu Nick Oluşturabileceğiniz 9 İnternet Sitesi

Biçimli şukullu nick yazma siteleri arasında en kolaylık sağlayan kuşkusuz ki sekillinickleryazma.com sitesidir. Diğer hiçbir ek özelliği bulunmayan siteye girdiğiniz hengam direkt ana ekranda nickimizin yazılacağı kısım karşılıyor. Nickimizi yazdığımız kısmın acilen altında ise nickimizin biçimli versiyonları gözüküyor. Site sadeliği ve çok kullanışlı olmadı biçimli nick arayanlar tarafından sıkça tercih edilmesine sebep oluyor.

Whatsappdurumlari.net:

Formlu Şukullu Nick Oluşturabileceğiniz 9 İnternet Sitesi

Çağımızda WhatsApp son nokta değerli. Çünkü Instagram dışında günümüzün büyük kısmını burada geçiriyoruz. Whatsappdurumlari.net, yerküre umumunda yüz milyonlarca insanın kullandığı tanınan iletileşme pratiği olan WhatsaApp için birçok bahiste yardım ediyor. Mahsusen WhatsApp durumları tavsiyelerinde bulunan sitenin en değerli özelliği de formlu şukullu nick oluşturan pratiği.

Sitenin tahminen de ne çok ziyaret edilen pratiği olan nick değiştirme pratiği, birbirinden farklı fontlarda nick seçenekleri sunarak kullanıcılarını bir epey mutlu ediyor. Her türlü oyunlarda kullanılabilen nickler de oluşturan tatbike sık sık site idaresi tarafından yeni fontlar ekleniyor.

Sekillinickleryazma.club:

Formlu Şukullu Nick Oluşturabileceğiniz 9 İnternet Sitesi

Blog eklentisi de bulunan sekillinickleryazma.club sitesi, kullanıcılarına onlarca farklı fontta biçimli nick oluşturmalarına imkan verirken birebir vakitte hazır onlarca nicklerden de tavsiyeler veriyor. Emojiler ve iconlarla da desteklenen fontları beğenmezseniz sitenin size sunduğu hazır biçimli şukullu nicklerden birisini kullanabilirsiniiz.

Sekilliyaziyazma.com:

Formlu Şukullu Nick Oluşturabileceğiniz 9 İnternet Sitesi

Tıpkı rakibi sekillinickleryazma.com sitesi üzere pek yalın dizayna ve kolay tasarrufa saihp olan sekilliyaziyazma.com sitesi, kullanıcılarına 10’dan çokça farklı fontta halli nick desteği veriyor. Siz de sekilliyaziyazma.com sitesi sayesinde kolay kolay istediğiniz biçimli nickleri yazabilir ve dilediğimiz bölgede kullanabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz halli şukullu nick yazılmasını sağlayan siteler haricinde birçok blog ve siteden de hazır halde verilmiş halli nickler bulabilir ve kendi nickinize nazaran düzenleyerek dilediğiniz tarafta kullanabilirsiniz.

PUBG Mobil’de formlu nick yazma:

Metnin en başında da bahsetmiştik artık biçimli nickler en çok PUBG Mobile’de kullanılıyor diye. Evet oyundaki nickimizi nasıl biçimli şukullu yapabiliyoruz?

  • Yukarıdaki formlu nick hizmeti veren bir siteye girin,
  • Nickinizi formlu yapın,
  • Formlu yaptığınız nicki kopyalayın,
  • Oyunda nickinizi düzenlediğiniz bölgeye gelin,
  • Kopyaladığınız biçimli nicki yapıştırın.
  • Güzel olsun artık oyunda sizin de nickiniz formlu olacak.

Menşe : Webtekno

Bir önceki yazımız olan Zeka Oyunları Şampiyonası İçin Son Kayıt Tarihi 11 Ekim başlıklı makalemizde 2019, Final ve Okullar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

Next Post

BlizzCon Sanal Biletleri Satışa Çıktı

Oyunseverlerin her yıl heyecanla beklediği ve Blizzard Entertainment tarafından düzenlenen BlizzCon 2019 oyun fuarına sadece bir ay kaldı ...
Formlu Şukullu Nick Oluşturabileceğiniz 9 İnternet Sitesi
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial