Epic Games Store Ücretsiz Oyunlar : 63 TL Değerinde!

1Kere

Oyun severlere her hafta farklı ücretsiz oyunlar dağıtımı yapan , bu hafta oyun severlere ve takipçilerine iki oyun veriyor. Epic Games Store kullanıcısıysanız ve oyunlarına ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Epic Games Store Ücretsiz Oyunlar : 63 TL Değerinde!

Epic Games Store’un ücretsiz olarak verdiği bu iki oyunu daha önce oynamadıysanız kısaca oyunlardan sizlere bahsedelim. Moonlighter, köy yerinde yaşayan insanlara satış yapacağınız minik bir dükkan sahibini canlandırdığınız RPG tabanlı bir oyun. Oyunun kendine bağlayan en güzel kısmı ise dükkanınızda satacağınız ürünleri toparlayabilmek için geceleri zindan yollarına düşmek.

Epic Games Store Ücretsiz Oyunlar : 63 TL Değerinde!

Diğer oyunumuz This War of Mine, Moonlighter’dan daha fazla bir üne sahip, belki bir çoğunuz bu oyunu daha önce gördünüz veya oynadınız. Oynamayanlar ve bilgisi olmayanlar için ufak bir bilgilendirme yapmamız gerekirse; etrafta acımasızca dönen savaşın ortasında kalmış bir sivil insan topluluğunu oynuyorsunuz. Yapmanız gerekenler arasında sığınağınızı yönetmek, sığınakta bulunan herkesin korunmasını sağlamak, beslenme ve diğer temel ihtiyaçların giderilmesini sağlamak. Daha önce Fallout Shelter oynayan arkadaşlar sanırım This War of Mine oyununu gözlerinde canlandırdılar.

Hepinize şimdiden iyi oyunlar.

Oyunları ücretsiz olarak alabileceğiniz tarih : 02.08.2019

Oyunları indirmek için : EPIC GAMES STORE'a git

Kaynak: 
https://www.slashgear.com/epic-games-store-doubles-up-on-free-games-this-week-25585283/

Bir önceki yazımız olan 2020 yılı içerisinde çıkması beklenen 20 oyun başlıklı makalemizde Avatar, Beyond Good & Evil 2 ve çıkış tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bir Cevap Yazın

Next Post

ARMA 3'e uzaylı istilası! - CONTACT

Arma 3 için yeni bir DLC paketi yayınlandı. Contact isimli bu DLC paketinde uzaylıların peşine düşeceğimiz bir serüven bizi bekliyor. Çıkış tarihinin üzerinden yaklaşık 8-9 yıl geçmesine rağmen geliştirici Bohemia Interactive firmasına ait Arma 3 halen yeni içerikler almaya devam ediyor. Gerçekciliğin her zaman ön planda olduğu Arma 3 için […]
Epic Games Store Ücretsiz Oyunlar : 63 TL Değerinde!
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial