Birinci başta Xbox One için geliştirilen oyun, Switch’te daha uygun çalışıyor

1Kere

Geçtiğimiz periyotlarda platform üslubu oyunlara hayran oyuncuların dikkatini çekerek başarılı işlere imza atan Moon Studios, daha sonrasında …

Geçtiğimiz periyotlarda üslubu oyunlara hayran oyuncuların dikkatini çekerek başarılı işlere imza atan Moon Studios, daha sonrasında külliyen ’un çatısı altına alınmıştı. Ori and Will of Wisps ve Ori and the Blind Forest üzere imalatlarla kendini kanıtlayan geliştiriciler, Ori and the Blind Forest’ı için piyasaya sürdü. Platform oyunlarının rağbet gördüğü ’te belirtilene nazaran , hayli uygun çalışıyor. Velev birinci başta Xbox One için geliştirilen ve sonrasında PC için portlanan oyunun, Switch’te 60 FPS seviyesinde animasyonlara sahip olduğu açıklandı. Ayrıyeten oyunun Switch sürümünde ekstra ışık efektlerine sahip olduğunun da altı çizildi.

Birinci başta Xbox One için geliştirilen oyun, Switch’te daha düzgün çalışıyor

Xbox One ve PC için geliştirilen ve Microsoft’a ilişkin bir oyunun öbür platformda daha yeterli performans sergilemesi nispeten değişik. Switch‘te olduğu üzere teknik mealde yüksek seviyeye çıkartmak için rastgele bir yama yayınlamayan Moon Studios, bakalım oyunculardan gelecek reaksiyona nazaran yamam yayınlayacak mı? Son olarak oyunun PS4 sürümüyle alakalı bir duyuru hala yapılmadı.

Menşe : Merlinin Kazanı

Bir önceki yazımız olan Sony, PlayStation 5 İçin Sesli Asistan Patenti Aldı başlıklı makalemizde oyun ve playstation 5 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

Next Post

Süratli ve Öfkeli 9'un Çekimlerinden Heyecanlandıran Medya

Ünlü aktör Vin Diesel'in hayat verdiği Dominic Toretto karakterini neredeyse her Fast & Furious sinemasında klasik bir Dodge Charger ...
Birinci başta Xbox One için geliştirilen oyun, Switch'te daha uygun çalışıyor
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial