Bir Marvel Dizisi Daha İptal Edildi

1Kere

ABC’nin aile kanalı olan Freeform’un, 2 sezondur yayınlamaya devam ettiği Marvel dizisi Cloak & Dagger’ı iptal ettiği iddia ediliyor. Deadline’ın …

ABC’nin aile kanalı olan Freeform’un, 2 sezondur yayınlamaya devam ettiği dizisi Cloak & Dagger’ı iptal ettiği iddia ediliyor. Deadline’ın iddiasına göre Freeform, dizinin üçüncü sezonu için anlaşma yapmayarak yeni sezona izin vermedi. Cloak & Dagger’ın iptal edilmesi Freeform’daki varlığını açıkça sona erdirecek. 

Cloak & Dagger, 2018 yazında Freeform’da gösterime başlamıştı. Geçtiğimiz Mayıs ayında dizinin ikinci sezonu sona erdi. Eleştirmenler diziye iyi yorumlarda bulundular. Ancak dizinin reytingleri her geçen gün düştü. Cloak & Dagger’ı ikinci sezonunda, ilk sezonundan yüzde 40 daha az insan izledi. Eğer izleyecek yeni bir arıyorsanız, Netflix'e önümüzdeki ay gelecek film ve dizileri buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Bir Marvel Dizisi Daha İptal Edildi

Freeform, Cloak & Dagger’ın yayından kaldırılacağı iddialarını kabul ederek bir açıklama yayınladı. Freeform açıklamasında, “Marvel’ın Cloak & Dagger’ından ve bu serinin anlattığı çığır açan hikayelerden gurur duyuyoruz. Dizinin sevgili karakterlerini hayata geçirdiği için inanılmaz yeteneklerimiz olan Olivia Holt ve Aubrey Joseph’e ve vizyonu için de Joe Pokaski’ye minnettarız. Marvel Television’daki ortaklarımıza iki harika için teşekkür ediyoruz. Birlikte başka projeler bulabileceğimizi ümit ediyoruz” dedi.

Freeform’un Cloak & Dagger’ı iptal ettiği haberi, Marvel Television’ın başkanı olarak Jeph Loeb’in açıklanmasından birkaç gün sonra geldi. Loeb’in başkanlığında iptal edilmesi beklenen dizilerden biri de Cloak & Dagger’dı. Jeph Loeb’in başka Marvel Television projelerini de iptal etmesi bekleniyor. 

Marvel’ın Netflix’te yayınlanan beş dizisi de daha önce iptal edilmişti. Freeform’da da Cloak & Dagger’ın iptalinin ardından Marvel’ın diziler konusunda bir dönüşüme girdiği görülüyor. 

Kaynak : Webtekno

Bir önceki yazımız olan Netflix, Yeni Filmi The King'in Final Fragmanını Yayınladı başlıklı makalemizde   ve Film hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

Next Post

Öfkeli Bir Hayran Fallout 76 Servisinin Alan Adını Aldı

Bethesda, geçtiğimiz günlerde Fallout 76'ya yıllık ücreti 100 dolar olan Fallout 1st adlı bir abonelik hizmeti geleceğini açıkladı. Ancak ...
Bir Marvel Dizisi Daha İptal Edildi
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial