Behzat Ç.’nin BluTV Macerası Sona Erdi

1Kere

İnternetin TV dizilerine karşı büyük bir üstünlük göstermeye başladığı son dönemde, daha önce çeşitli nedenlerden dolayı iptal edilen TV …

İnternetin TV dizilerine karşı büyük bir üstünlük göstermeye başladığı son dönemde, daha önce çeşitli nedenlerden dolayı iptal edilen TV dizilerinin internet dizisi olarak geri dönmesi isteniyordu. İzleyiciler tarafından yapılan bu talebin karşısında , söz konusu dizilerden birisi olan Behzat Ç.’yi dördüncü sezonuyla ve yeni formatıyla yayınladı. 

Aradan geçen 6 yıla rağmen Behzat Ç., her ne kadar eski havasını veremese de tekrar gündeme oturdu. Eksiklere rağmen dizinin kadrosundaki yeni isimler, izleyicinin gözünde anlam kazanmaya başladı. İzleyiciler tam yeni Behzat Ç.’ye alışmışken 9 bölümlük tadımlık giriş hikâyesinin sonuna geldik.

Behzat Ç.'nin BluTV Macerası Sona Erdi   

Bu süre zarfında BluTV, dizinin 45 dakikalık formatını 60 dakikaya çıkaracağını ve yeni çekimlerinin de yakında başlayacağını duyurmuştu. Hatta yeni sezonda Harun gibi klasikleşmiş karakterlerin geri döneceğine dair söylentiler ortaya çıktı. Nitekim edindiğimiz son bilgilere göre Behzat Ç., beşinci için yapım öncesi aşamasındayken iptal oldu.

BluTV ve Behzat Ç. ekibi, beşinci sezon için anlaşamadı:

Behzat Ç.'nin BluTV Macerası Sona Erdi

Dizide Behzat’ın ağabeyi Şevket’e hayat veren Ege Aydan, bugün Instagram hesabındaki bir gönderisine yapılan yoruma yanıt verdi. Aydan yeni sezonun vaktini soran bir takipçisine, “Proje durdu ne yazık ki anlaşamadılar” şeklinde yanıt verdi. Aydan, yorumunu kısa süre sonra sildi. Böylece bir süredir ortalıkta dolaşn iddiaların gerçek olduğu da anlaşıldı.

Muhtemelen BluTV cephesi, Behzat Ç. hayranlarını üzmemek için şimdilik bir açıklamada bulunmuyor. Belki de şirket, ekibiyle anlaşmanın farklı yollarını arıyor. Belki de Behzat Ç. için BluTV cephesinde umutlar tamamen tükendi ve ekip son teklifleri de kabul etmedi. Görüşmenin detayları, henüz iki taraf da duyurmadı.

Edindiğimiz bilgilere göre Behzat Ç. ekibinin yeni sezonda maddi konularda anlaşamadığı da söyleniyor. Muhtemelen resmi bir açıklama gelene kadar iptal sebebi net şekilde belli olmayacak. Dizinin hayranları ise Behzat Ç.’nin geri dönmesini bekleyip, alternatif platfromların adını sayıklamaya başladılar bile.

Kaynak : Webtekno

Bir önceki yazımız olan Karakomik Filmler Açılış Haftasında Çakıldı başlıklı makalemizde Film hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

Next Post

Borderlands 3 Bloody Harvest'ın Çıkış Tarihi Duyuruldu

Gearbox, nihayet yaklaşmakta olan kısa süreli Borderlands 3 etkinliği Bloody Harvest'ın çıkış tarihini açıkladı. Cadılar Bayramı temalı ...
Behzat Ç.'nin BluTV Macerası Sona Erdi
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial