5G bağlantıya sahip MacBook’lar 2020’de gelebilir! #macbook

1Kere

2020 yılında hücresel alt yapı bağlantısına sahip cihazlar iPhone olmayabilir. Yeni yayınlanan rapora göre, 2020’nin ikinci yarısında ’lar 5G desteği ile tanıtmaya hazırlanıyor.

5G bağlantıya sahip MacBook'lar 2020'de gelebilir! #macbook
5G-Teknolojisi-Macbook’larda ne zaman kullanılacak?

Geçtiğimiz günlerde DigiTimes tarafından yayınlanan rapordan sonra çıkan söylentiler , 5G hücresel bağlantıya sahip MacBook‘ lar gelebilir. DigiTimes tarafından yayınlanan raporlara çok şüphe çekici olsada, hatırlatmamızda fayda var ; DigiTimes o kadarda güvenilir bir kaynak değil! Yinede ihtimalleri değerlendirmekte fayda var.

Yıllardır bir çok firma sürekli bağlı sloganı ile ürettiği laptoplar mevcut. Apple tarafında ise sürekli bağlı sloganında ’ler mevcut, MacBook’larda hiç bu şekilde bir girişimi olmaması da hiç yapmayacağı anlamına gelmiyor.

Ülkemizdeki 4.5G teknolojisinde bile şu anda en performanslı hücresel veri kullanımını iPhone akıllı telefonlarında alan kullanıcılar, 5G teknolojisinde daha ne kadar performanslı olabilir sorularını sormaya başladı bile. Heyecan verici bu teknoloji gelişmeleri ilerledikçe başlık güncellenecektir.

Bir önceki yazımız olan RTÜK kargaşasında twitter kullanıcılarının verdiği tepkiler. #netfliximedokunma başlıklı makalemizde netflix, rtük ve sosyal medya hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

Next Post

Note 10'un yurt dışı fiyatı belli oldu! #note10

7 Ağustos Samsung un en ünlü Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan : Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus yeni inanılmaz özellikleri ve tasarımlarıyla kullanıcılar arasında büyük heyecan oluşturuyor. Telefon tanıtımından önce neredeyse her gün bir sızıntı haber ortaya çıkıyor (sızıntıda olsa, düşük ihtimalde olsa, yalanda olsa fazla doğruluk payının […]
5G bağlantıya sahip MacBook'lar 2020'de gelebilir! #macbook
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial